Europa

Cypr

Almyra, Paphos

Według mitologii,  grecka bogini miłości- Afrodyta urodziła się z morskiej piany, u wybrzeży miasta wybrzeża Paphos. Całkiem niedaleko znajduje się Hotel Almyra należący do luksusowej, rodzinnej cypryjskiej sieci na Thanos Luxury Hotels.
Oprócz Almyra należą do niej również hotele: Anassa oraz Annabelle
Każdy z hotelu Thanos ma indywidualny styl.
Almyra jest dla pasjonatów jasnych, chłodnych barw nowoczesnego designu, który doskonale współgrają z gorącym słońcem Cypru i błękitnym morzem.

Amathus Beach Hotel, Limmasol

Luksusowy hotel z imponującym SPA, zachwycającym lobby eleganckimi pokojami.

Amathus Beach Hotel, Paphos

W niewielkiej skalistej zatoczce, przy piaszczystej plaży, dwa kilometry od portu rybackiego w Paphos, na wzniesieniu otoczonym bujnym ogrodem położony jest piękny Amathus Beach Hotel. Hotel należy do prestiżowej sieci Leading Hotels of the World.

Anassa, Polis

Anassa oznacza po grecku “królowa”. Hotel Anassa jest niewątpliwie klejnotem w koronie Cypru. Położony na wzgórzach, zbudowany jest na podobieństwo wioski śródziemnomorskiej. Z okien pokoi można podziwiać imponujący widok na zatokę Chrisochou. Na wschód od hotelu znajdziemy rybacką wioskę a na zachód dziki półwysep Akamas, ze słynnymi łaźniami Afrodyty. Hotel Anassa należy do luksusowej, cypryjskiej sieci Thanos Luxury Hotels. Oprócz Anassa należą do niej również hotele: Almyra oraz Annabelle. W hotelu Anassa wakacje spędzali m.in. Joe Cocker, Sting oraz Roman Abramowicz.

Annabelle, Paphos

Annabelle należy do luksusowej, rodzinnej sieci na Cyprze: Thanos Luxury Hotels. Oprócz Annabelle należą do niej również hotele: Anassa oraz Almyra. Każdy z hoteli Thanos ma indywidualny styl, Annabelle położona jest w bujnym, tropikalnym ogrodzie o powierzchni 2,5 ha. Z hotelowych basenów można dopłynąć do stworzonych tam wodospadów i jaskiń

Antara Palace

Antara Palace, to oferta niezwykle luksusowych usług. Ten skryty w bujnym krajobrazie Cypru hotel jest idealnym miejscem, aby uciec od trosk współczesnego życia. Personel zadba o wszystkie Państwa potrzeby i życzenia - oferta obejmuje szeroki zakres usług od osobistego lokaja, po terapie lecznicze dla ciała i umysłu w spa, które przeniosą Państwo w stan najwyższego poziomu spokoju.

Aphrodite Hills Hotel

Tam gdzie dwa malownicze wzniesienia przecinane są wąwozem, tam gdzie grecka bogini miłości Afrodyta wyłoniła się z morza, tam można odnaleźć luksus i elegancką swobodę hotelu Aphrodite Hills Hotel.

Columbia Beach Resort, Pissouri

Magiczny resort leżący w spokojnej i malowniczej zatoce Pissouri, wzdłuż szerokiej piaszczystej plaży otoczonej pięknymi białymi klifami. Hotel to wspaniała kryjówka od zgiełku wielkich miast, oferująca niezakłócony relaks, wyśmienitą kuchnię, szeroki wachlarz zabiegów Spa oraz dyskretną obsługę.

Coral Beach Resort, Paphos

Hotel znajduje się na półwyspie Akamas, który jest wpisany na listę UNESCO. Niesamowitą scenerię półwyspu podziwiać można podczas jazdy konnej, rejsu łodzią oraz podczas jazdy jeepem.

Elysium, Paphos

Hotel Elysium jest luksusowym hotelem ze światowej klasy Spa. Wg greckiej mitologii „Elysium” oznacza miejsce rozkoszy. Styl hotelu łączy w sobie bogatą architekturę z prostą elegancją. Hotel znajduje się w otoczeniu starożytnych grobowców królów.

Thalassa Boutique Hotel & Spa, Paphos

Zlokalizowany na małym półwyspie z widokiem na sąsiadującą Zatoką Koralową Hotel Thalassa to jedyny hotel na Cyprze oferuje usługi własnego lokaja. Należy do prestiżowej sieci Small Luxury Hotels of the World

Please reload

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Formularz kontaktowy 

ul. Gdańska 139

85-022 Bydgoszcz

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 

    +48 609 375 444 

office@salonwakacji.pl