Egipt i Maroko

Egipt

Four Seasons, Sharm el Sheikh

Nadmorski kurort Four Seasons jest z pewnością wyjątkowym klejnotem Bliskiego Wschodu. Znakomita kuchnia, bogato wyposażone Spa, centrum fitness, uprawianie sportów wodnych i nurkowania, a przede wszystkim luksusowe i komfortowe zakwaterowanie-wszystko to umieszczone w bajecznym krajobrazie miasteczka na wzgórzu, połyskującego nad tajemniczym Morzem Czerwonym.

Oberoi Sahl Hasheesh, Hurghada

Ten luksusowy hotel na wybrzeżu Morza Czerwonego zajmuje aż 48 hektarów i oferuje prywatną plażę. Utrzymany jest w bajecznych kolorach natury, a jego architektura odzwierciedla styl regionu- jaśniejące blaskiem kopuły, łuki i kolumny. Oberoi Sahl Hasheesh jest luksusowym hotelem, położonym w regionie bogatym w naturalne piękno, błękitne wody morza, rzadko spotykaną faunę i niesamowite sąsiedztwo gór.

The Ritz Carlton, Sharm el Sheikh

Luksusowy hotel położony na pograniczu Azji i Afryki, w miejscu gdzie góry spotykają się z morzem. Podziwiaj niesamowity zachód słońca z grzbietu wielbłąda. Zachwyć się pięknem gwieździstego, baśniowego nieba. Hotel Ritz Carlton gwarantuje komfortowe zakwaterowanie, gościnność i nienaganną obsługę. Oferuje 321 bogato wyposażonych pokoi, kojące zabiegi Spa, znakomitą restaurację oraz kursy nurkowania na rafie koralowej.

Please reload

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Formularz kontaktowy 

ul. Gdańska 139

85-022 Bydgoszcz

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 

    +48 609 375 444 

office@salonwakacji.pl