Azja

Indie

Alila Diwa Goa

Hotel leży przy plaże Gonsua Beach w Majordzie – urokliwej wiosce pośród natury. Otoczona bujnymi, zielonymi polami ryżowymi z jednej strony, a piaszczystą plażą i lśniącym Morzem Arabskim z drugiej pozwala na relaks w cieniu banianów, drzew mango i figowców pagodowych. Dzieci znajdą rozrywkę w kids clubie, pozwalając Państwu oddać się można pełnemu odprężeniu.

Ten pięciogwiazdkowy hotel oferuje odkryty basen, 4 lokale gastronomiczne oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Coconut Lagoon Resort

Coconut Lagoon Resort to ekologiczny resort przy wodach jeziora Vembanad. Nacisk jest kładziony tutaj na doskonały serwis oraz kompletny relaks i regenerację ciała i ducha. Pomogą w tym prywatne baseny przy willach, bogate spa, sauny, a także otoczenie natury - bogactwo roślinności, kojące oczy wody jeziora, a tuż obok znajduje się również sanktuarium ptaków Kayanar, gdzie organizowane są wycieczki.

Kumarakom Lake Resort

Kumarakom Lake Resort, uznawany za jeden z najlepszych i luksusowych resortów w Indiach, położony jest przy zniezmąconych brzegach jeziora Vembanad, na ogromnym odcinku spokojnego, szmaragdowego rozlewiska w jednym z popularniejszych miejsc wypoczynkowych w Kerali w Indiach.
Rozpościerający się na 25 hektarach radujących oczy zieleni hotel od czterech lat wygrywa prestiżową nagrodę World Travel Award jako India's Leading Resort.

Rambaghe Palace, Jaipur

Pałac, który niegdyś był królewskim domem gościnnym, domem myśliwskim, a później także rezydencją Maharadży, ten Klejnot Jaipuru przeszedł wiele, zawsze królewskich, zmian.
Dumny członek LHW (Leading Hotels of the World), hotel Rambaghe Palace oferuje legendarną gościnność - cechę, która jest wręcz zaklęta w cegłach tego miejsca. Mury tego pałacu od momentu powstania gościły wykwintnych i dostojnych gości, stanowiąc sanktuarium spokoju i odpoczynku dla książąt, królów i ich gości.

Samode Palace

Samode Palace to perfekcyjna mieszanka piękna tradycyjnej, indyjskiej kultury i sztuki ze współczesnym, luksusowym hotelem. Umiejscowiony pośród surowego piękna gór. Hotel znajduje się w 475 letnim pałacu i stanowi ucztę dla zmysłów, podkreśloną słynną, indyjską gościnnością.

Taj Lake Palace

Hotel Taj Lake Palace usytuowany jest na środku jeziora Pichola, w marmurowym budynku o majestatycznej architekturze. W zasięgu Państwa rąk jest całe miasto wraz ze wszystkimi wspaniałościami, które kryje. Jednocześnie pozostają Państwo w cichym, oddzielonym wodami jeziora sanktuarium, który pozwoli wypoczywać w spokoju. Hotel oferuje spa świadczące pełen zakres usług oraz indywidualnie dobrane programy ćwiczeń, w tym sesje jogi. Do dyspozycji Gości jest lokaj.
Aby w pełni doświadczyć uroków okolicy, warto wybrać się na organizowane przez hotel wycieczki z przewodnikiem i wziąć udział w sesji astrologicznej oraz pokazach kulturalnych. W hotelu Goście mogą korzystać z zaplecza rekreacyjnego, które obejmuje całodobowe centrum fitness i basen spa z ciepłą oraz zimną wodą. Na miejscu znajduje się również pasaż handlowy, pokój gier oraz centrum biznesowe.

The Imperial

Jeden z najwspanialszych i najbardziej luksusowych hoteli w Delhi, nawiązujący swoją atmosferą do minionych lat Imperium Brytyjskiego i Indii Brytyjskich – zarówno wyglądem jak i kuchnią swoich restauracji – w szczególności restauracji 1911. Hotel zresztą nie tylko nawiązuje atmosferą, ale i autentyczną historią, gdyż powstał, gdy Indie nie były jeszcze samodzielnym, niepodległym państwem.

The Leela Goa

Leela Goa to połączenie bogactwa i luksusu 5 gwiazdkowych hoteli z naturalnym pięknem okolicy i dziedzictwa portugalskich osadników tworzące wyjątkowe miejsce na wypoczynek przy plaży. Hotel jest położony wśród bujnej roślinności na 30 hektarach zieleni, przy piaszczystej plaży. W pobliżu znajduje się 12 dołkowe pole golfowe, restauracje oferują światowej klasy dania, a w spa można zregenerować siły i ducha.

The Leela Kovalam Beach

The Leela Kovalam, położona ponad dziewiczymi plażami, na szczycie klifu. Hotel słynie ze swojej kuchni, wspaniałej obsługi i pałacowych pokoi i apartamentów. Wspaniałe widoki, które rozciągają się z hotelu, są eksponowane z restauracji, barów, basenu i pokoi.

The Leela Palace New Delhi, Indie

Flagowy obiekt sieci The Leela Palaces, Hotels and Resort. Zbudowany na planie, który przedstawia motyla. Jego architektura jest inspirowana twórczością Edwina Lutyensa, sztuką i ozdobami Madhu Nair, a bogactwo i wyszukanie odzwierciedla wspaniałe pałace z całego świata. Wizja zapierająca dech spełniona w całej okazałości.

The Oberoi Amarvilas

Hotel został tak zaprojektowany, że z każdego pokoju i apartamentu, z każdej restauracji i baru w hotelu rozciąga się widok na Taj Mahal, do którego jest zaledwie 600m, pozwalając się cieszyć jego widokiem o każdej porze dnia i nocy. Coś czego tylko nieliczni będą mogli doświadczyć.

The Oberoi Udaivilas

Udaipur, w sercu Radżastanu, miasto majestatycznych pałaców i pięknych jezior. Na brzegach Jeziora Pichola, Oberoi Udaivilas pozwala uchwycić atmosferę i splendor królewskiej ery. The Oberoi Udaivilas mieści się w zespole pawilonów zwieńczonych kopułami, wśród których są fontanny, dziedzińce i ogrody. Wspaniała architektura obiektu nawiązuje do pałaców w Radżastanie.

The Oberoi Vanyavilas Ranthambhore

Wtulony w naturalne piękno dziczy, Hotel The Oberoi Vanyavilas w Ranthambhore jest wiodącym indyjskim resortem w dżungli - tuż na krawędzi Rezerwatu Tygrysów. Stanowi idealne miejsce dla chcących poznać życie i zwyczaje tych majestatycznych zwierząt. Hotel oferuje swoim gościom spa, basen, centrum fitness, restaurację i dwa bary.

Vivanta by Taj Holiday Village

Vivanta by Taj - Holiday Village w Goa, to urocza "wioska" luksusowych willi. Resort położony przy morzu, oferuje swoim gościom restauracje, bar na wyspie i spa.  Idealne miejsce dla chcących wypoczywać w zacisznym miejscu, skrytym wśród palm i ogrodów. Jest to miejsce na błogi wypoczynek, gdzie czas płynie wolniej pozwalając zregenerować ciało i dać odpocząć duchowi.

Please reload

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Formularz kontaktowy 

ul. Gdańska 139

85-022 Bydgoszcz

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 

    +48 609 375 444 

office@salonwakacji.pl