Europa

Inne Miasta Europy

Metropole, Bruksela

Tradycyjny, elegancki hotel z ponad stuletnią tradycją, jedyny XIX wieczny hotel w mieście, który nadal istnieje. Otwarty w 1895 roku, wciąż doskonały i niezmiennie od lat oferuje najwyższą obsługę. Architektura hotelu utrzymana w stylu francuskiego renesansu, łączy splendor epoki, z nowoczesnym luksusem.

Ritz Carlton Vienna, Wiedeń

Hotel usytuowany jest w historycznym budynku 19-wiecznego pałacu. Położony jest przy ul.Schubertring, będącej częścią najbardziej reprezentacyjnej ulicy Wiednia Ringstrasse. W bliskiej odległości od największych atrakcji turystycznych miasta. W hotelu znajduje się jeden z najpiękniejszych zakrytych basenów w Wiedniu.

Rocco Forte Amigo Hotel, Bruksela

Rocco Forte Amigo Hotel to jeden z najlepszych luksusowych hoteli, położony w samym sercu Brukseli. Doskonała lokalizacja czyni go idealnym miejscem na pobyt podczas zwiedzania miasta. Usytuowany bardzo blisko Grand Place, niedaleko znajduje się również dzielnica finansowa Brukseli oraz dzielnica Sablon, gdzie znajduje się wiele zabytków i muzeów. Hotel został wyposażony w najnowsze udogodnienia, poczynając od pokoi, a na salach konferencyjnych kończąc. Rekomendacją dla hotelu jest fakt, że chętnie zatrzymuje się w nim aktor Gerard Depardieu.

Sofitel Le Louise, Bruksela

Hotel Sofitel Le Louise znajduje się niedaleko aleji Avenue Le Louise, usytuowany w sąsiedztwie luksusowych butików, w niedalekiej odległości od Grand Sablon i Grand Place. Został zaprojektowany przez znanego architekta Antoine Pinto, nowoczesny wystrój wykorzystuje naturalne światło, tworząc magiczną i stylową atmosferę wnętrz. Hotel odnowiony w 2008 roku.

The Dorchester, Dorchester Collection, Londyn

Hotel położony jest w prestiżowej dzielnicy Mayfair, pomiędzy łukiem Marble Arch, a skrzyżowaniem Hyde Park Corner. Z hotelu roztacza się widok na Hyde Park.

Please reload

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Formularz kontaktowy 

ul. Gdańska 139

85-022 Bydgoszcz

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 

    +48 609 375 444 

office@salonwakacji.pl