Ocean Indyjski

Madagaskar

Anjajavy L'hotel

Luksusowy hotel 4-gwiazdkowy Anjajavy jest położony na półwyspie nad Kanałem Mozambickim, na zachodnim wybrzeżu Madagaskaru. Otoczenie stanowi rezerwat o powierzchni 450 hektarów, z ponad 1800 gatunkami roślin, w tym wieloma endemicznymi. Hotel należy do prestiżowej sieci Relais & Chateau.

Constance Lodge Tsarabanjina

Lodge znajduje się na spokojnej prywatnej wysepce Tsarabanjina, tuż przy zachodnim wybrzeżu Madagaskaru. Jest to idealne miejsce dla wszystkich szukających raju.
Na wyspie znajdują się 3 dziewicze, piaszczyste plaże, otoczone bujną, egzotyczną roślinnością i dziką naturą. Dla wszystkich lubiących nurkować warunki są tu idealne.
Każdy bungalow jest tu wyjątkowy, a wszystkie z nich oferują prywatny taras z widokiem na morze. Goście mogą się czuć swobodnie, gdyż nie ma restrykcji co do ubioru. W lodge nie ma również telewizji, dzięki czemu goście mogą się totalnie zrelaksować. Wsłuchując się jedynie w śpiew ptaków, stąpając boso po okolicy i podziwiając najpiękniejsze zachody słońca, możesz tu przeżyć niezapomniane chwile i doświadczyć najlepszych wakacji Twojego życia.

Please reload

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Formularz kontaktowy 

ul. Gdańska 139

85-022 Bydgoszcz

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 

    +48 609 375 444 

office@salonwakacji.pl