Afryka

Mozambik

Azura

Wyobraź sobie dziewiczą wyspę należącą do Morskiego Parku Narodowego, wokół ciebie kilometry białych, piaszczystych plaż, turkusowe wody oceanu, szum fal uderzających o brzeg, a w oddali dau sunące leniwie po bezkresnych wodach Oceanu Indyjskiego. Jeśli marzysz o takich wakacjach, relaksujących sesjach w spa, ciszy i spokoju w zaciszu własnej, luksusowej willi, wyśmienitych rybach i owocach morza podanych przez przyjazną obsługę, lodge Azura jest miejscem dla ciebie. Usytuowany na wyspie Benguerra w archipelagu Bazaruto, należącym do Mozambiku hotel znany jest, jako pierwszy pro-ekologiczny resort w Mozambiku.

Benguerra Island

Przypuszcza się, że do archipelagu Bazaruto jako pierwsi dopłynęli starożytni Fenicjanie w poszukiwaniu pereł, dzięki którym mieli się wzbogacić. Przez wiele stuleci miejsce to jak magnes przyciągało tych, którzy śnili o władzy i bogactwie. Dziś, wyspy należące do Mozambiku odwiedzają ci, którzy marzą o ciszy i spokoju pośród bajkowych krajobrazów, gdzie plaże są czyste i białe, woda ciepła i jasnobłękitna, a natura dziewicza jak na rajskiej, bezludnej wyspie.  Hotel Benguerra Lodge usytuowany na wyspie Benguerra, wzdłuż Kanału Mozambickiego, jest urzeczywistnieniem tych marzeń. Lodge jest bardzo kameralny, nie ma tu miejsca dla tysięcy hałaśliwych turystów, dlatego gości tego luksusowego resortu zachwyci spokój, jaki tu odnajdą, przy akompaniamencie szumu fal.

Coral Lodge 15.41

Pięciogwiazdkowy luksus i gwarancja najwyższego komfortu. Magiczne widoki, piękne, niekończące się  plaże, szeroki wachlarz wspaniałych atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci sprawią, że każdy pobyt w Coral Lodge 15.41 będzie magiczny i niezapomniany.

Indigo Bay

Indigo Bay Island Resort and Spa jest pięknym, luksusowym resortem usytuowanym na wyspie Bazaruto, w archipelagu o tej samej nazwie, należącym do Mozambiku. Oferuje turystom kwintesencję wakacji na Oceanie Indyjskim i jest jednym z czołowych miejsc w Afryce polecanych miłośnikom nurkowania.  Naokoło resortu żyje ponad 100 gatunków koralowców, tysiące gatunków ryb tropikalnych, pięć gatunków delfinów, cztery gatunki wielorybów i rekinów, wszystkie pięć gatunków żółwi morskich oraz najliczniejsza na wschodnim wybrzeżu Afryki populacja zagrożonych wyginięciem piersiopławek.

Marlin Lodge

Położony w archipelagu Bazaruto na idyllicznej wyspie Benguerra Marlin Lodge oferuje gościom niezapomniane wakacje i przepiękne krajobrazy. Romantyczna wyspa jest idealnym miejscem na wakacje we dwoje. Ci, którzy potrzebują odpoczynku, mogą spędzać czas godzinami wygrzewając się na piaszczystej plaży lub korzystając z relaksujących zabiegów spa. Dla aktywnych przygotowana została szeroka gama atrakcji, od sportów wodnych po wycieczki po wyspie na grzbiecie konia.

Vamizi Island

O cudownych wakacjach na Vamizi Island decyduje nie tylko ekskluzywne zakwaterowanie, ale przede wszystkim piękno i urok otaczającej przyrody. Daj się uwieść promieniom słońca i magii tropikalnej wyspy. Poczuj niewymuszony luksus i komfort oraz zasmakuj w niezwykłym połączeniu eleganckiego lunchu siedząc na białej, piaszczystej plaży. Vamizi Island to Twój prywatny raj.

Please reload

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Formularz kontaktowy 

ul. Gdańska 139

85-022 Bydgoszcz

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 

    +48 609 375 444 

office@salonwakacji.pl